• Hizmet Bölgesi
    İstanbul Geneli Hizmet
  • Çalışma Saatleri
    Tüm Günler 8.00 - 23.00
  • İletişime Geç

AVM Temizliği Hizmetleri

AVM Temizliği Hizmetleri

AVM Temizliği Hizmetleri

Alışveriş merkezlerine her gün binlerce ziyaretçi uğramaktadır. Bu yüzden kullanım alanlarının, önce detaylı temizliği sonrasında ise bu temizliğin devamlılığını sağlamak için gün içinde sık sık kuru temizliğinin yapılması gerekmektedir.

Özellikle yürüyen merdivenler işletmenizi zor durumda bırakmaktadır. Yetersiz ekipmanlardan dolayı, uygun temizlik yapılamamakta ve cihazlar hasar görebilmektedir. Personelin kullandığı alanlara en az genel alanlar kadar önem verilmeli, koridorlarda oluşan kirler genel kullanım alanlarına ulaşabilmektedir. Otopark bölgesinde araç yakıt ve yağ akıntıları sürekli kontrol edilmeli ve takibinin yapılması gerekmektedir. Depo alanları, yük indirme bindirme alanları, otopark gibi alanlarda da aynı hassasiyeti göstererek hizmet vermekteyiz. Tuvaletler hijyen açısından çok önemli alanlar olduğu için sürekli olarak gözetim altında tutulmalıdır.

Alışveriş merkezlerinde ıslak zemin dediğimiz alanlarda genelde büyük temizlik robotları ile işlem yapılmaktadır. Bu robotlar sayesinde zemin daha sağlıklı temizlenmekte ve mevcut iş çok daha hızlı bir şekilde nihayetlenmektedir.

Alışveriş merkezlerinin metrekare ve kullanım alanlarına göre temizlik görevlisi istihdam etmekteyiz. Öncelikle alışveriş merkezinde keşif yaparak görevli ve ekipman sayısını tespit ettikten sonra teklifimizi sunmaktayız.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetlerimiz