• Hizmet Bölgesi
    İstanbul Geneli Hizmet
  • Çalışma Saatleri
    Tüm Günler 8.00 - 23.00
  • İletişime Geç

Ev Temizliği Hizmetleri

Ev Temizliği Hizmetleri

Ev Temizliği Hizmetleri

Evimiz ailemizle birlikte yaşadığımız, çocuklarımızı büyüttüğümüz hayatımızı geçirdiğimiz yuvamızdır. Biliyoruz ki buranın temiz ve düzenli olması çok önemlidir. Son yıllarda birçok kişi ev temizliği için yeterince zaman ayıramamaktan şikayetçidir. Bir yandan günümüz şartlarında ailedeki yetişkin bireylerin tamamının çalışma hayatında olması, bir yandan günlük hayatın stresleri, bir yandan evde çocuk varsa çocuk bakımı ev temizliğine yeterince vakit ayrılmasına engel olmaktadır.

Bu sebeple Galata Temizlik olarak sizlere en iyi ve en uygun fiyatlı ev temizliği hizmetlerini sunuyoruz. Ev temizliği hizmetlerimiz %100 müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, uzman personeller tarafından, evinizin tek bir köşesinde bile en ufak bir kir-toz bırakmayacak şekilde yapılmaktadır.

Ev temizliği hizmetlerimizde, evinizdeki tüm eşyalara özenle dikkat edilmekte ve en ufak bir zarar dahi gelmesi alanlarında uzman ekiplerimiz tarafından önlenmektedir.

Sizler de Galata Temizlik'in profesyonel ev temizliği hizmetlerinden faydalanmak isterseniz hemen arayın ve randevunuzu alın. Size bir telefon kadar yakın temizlik şirketi olarak en uygun fiyatlarla en iyi temizlik hizmetini vermekten gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz

Profesyonel Hizmetlerimiz