• Hizmet Bölgesi
  İstanbul Geneli Hizmet
 • Çalışma Saatleri
  Tüm Günler 8.00 - 23.00
 • İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

 • Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

  İstanbul geneli tüm ilçe ve semtlere hizmetimiz mevcuttur.

 • Hizmet veren personeller sigortalı mı?

  Personellerimizin tamamı sigortalı olup; sigorta yanında İSGB ( İş Sağlığı ve Güvenliği ) belgelerine sahiplerdir.

 • Temizlik hizmeti alabilmek için kaç gün önceden bilgi vermeliyim?

  Farklı içerikteki ve kapsamdaki temizlik hizmetleri taleplerinizin ele alınması, keşif hizmeti, fiyat teklifinin sunulması, randevu oluşturulması ve yerine getirilmesi basamak basamak ele alınacak bir konudur Bu nedenle programlarımızın da yoğun olması sebebiyle minumum 2 ya da 3 gün önceden firmamızla iletişime geçip randevu oluşturmanız sağlıklı olacaktır.

 • Temizlik Hizmeti verirken temizlik ürünlerini siz mi tedarik ediyorsunuz?

  Ev Temizliği, İnşaat temizliği, ,tadilat sonrası ev temizliği, koltuk yıkama ve buna benzer birçok temizlik hizmeti alanında profesyonel, kapsamlı ve etkili temizlik ürünlerine ve makinelerine gerek duyulmaktadır. Bu noktadan hareket ile profesyonel temizlik ürünleri ve makinelerini tedarik ve temin etmenin doğru bir yol olduğunun kanaatindeyiz. Diğer bir taraftan sizin kullanmayı tercih ettiğiniz temizlik ürünleri ve standartlarınız var ise bu durumu da anlayışla karşılıyoruz.

 • Memnuniyet garantisi veriyor musunuz?

  İşiniz bizim için önemlidir ve mutlu ve tamamen memnun olduğunuzdan emin olmak istiyoruz. Gerçekleştirilen ve ödenen işin kalitesi tatmin edici değilse, 24 saat içinde bizimle iletişime geçin ve durumu düzeltmek için düzenlemeler yapacağız. Olağanüstü bir iş yaptığımızı düşünüyorsanız, başkalarının hizmetimizin neler sunduğunu görebilmesi için lütfen çevrimiçi bir sitede bize bir inceleme yazın. Müşteri yorumlarını okumayı çok seviyoruz!

 • Hastalanırsam veya bir şey gelirse temizliği nasıl iptal edebilir veya yeniden planlayabilirim?

  Yeniden zamanlama veya iptaller için 48 saat önceden bildirilmemiz gerekir. Hastaysanız ve temizlik gününüz varsa, lütfen ofisimizi arayın. Aynı hafta temizliğinizi yeniden planlamak için elimizden geleni yapacağız. Aileniz hasta olmasın diye Temizliği ihmal etmeyin. Teşekkür ederiz.

 • Evden çıkamayan bir köpeğim var, çalışanlarınızın kesin talimatları izleyeceğine nasıl güvenebilirim?

  Çalışanlarımıza şikayetleri olmadığı zaman ikramiye verilir ve talimatları doğru bir şekilde takip ederler. Hiçbiri ikramiyesini kaybetmek veya bir müşteriyi üzmek istemez. Çalışanların beklentilerinizi ve bizim beklentilerimizi karşıladıklarından emin olarak takip ettikleri talimat sayfalarımız var; ayrıca her evin detaylarını inceleyen bir Kalite Güvence Yöneticimiz var.

 • Hangi günler hizmet alabilirim?

  Talebinize göre haftanın her günü 08.00 - 23.00 saatleri arasında hizmetlerde.